RAŠYTOJO SIGITO BENEČIO NOVELIŲ KNYGOS „APGAULĖ“ PRISTATYMAS AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE

RAŠYTOJO SIGITO BENEČIO  NOVELIŲ KNYGOS „APGAULĖ“ PRISTATYMAS AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE

Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko rašytojo Sigito Benečio  novelių knygos „Apgaulė“ pristatymas. Viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė mintimis pasidalijo apie  novelės žanrą, supažindino su rašytojo Sigito Benečio kūryba. Rašytojo Sigito Benečio kūryba buvo publikuojama leidiniuose: „Šiaurės Atėnai“, „Literatūra ir menas“, „Nemunas“, Klaipėdos literatūriniame žurnale „Durys“ ir kituose leidiniuose. Rašytojas dalyvavo dainuojamosios poezijos renginyje „Žaliasis  ošas“. Dienraštyje „Kauno diena“ publikuojamas straipsnis apie rašytoją „S. Benetis – smuikininkas, grojantis trimitu“.

Viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė, Skaitytojų aptarnavimo-informacijos skyriaus bibliotekininkės Jūratė Vaškelienė ir Kristina Urniežienė perskaitė autoriaus sentimentalios novelės „Paminklas“ ištraukas.

Rašytojas Sigitas Benetis pasidalino prisiminimais apie savo vaikystę, studentavimo metus. Vaikystėje labai mėgo skaityti ir buvo aktyvus bibliotekos skaitytojas. Tėvų namuose irgi buvo daug knygų.  Autoriui įsimintinos vaikystėje skaitytos knygos Umberto Eco „Rožės vardas“ ir kt. Rašytojas Sigitas Benetis supažindino su savo kūryba, novelių rašymu, paskaitė ištraukas iš  novelės „Smuikininkas“.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas, poetas, rašytojas, socialinių mokslų daktaras Darius Rekis moderavo pokalbį su rašytoju kūrybos, literatūros temomis. Rašytojas Sigitas Benetis atsakinėjo į renginio dalyvių pateiktus klausimus. Skaitytojams buvo įdomu sužinoti apie novelių „Paminklas“, „Smuikininkas“, „Apgaulė“ ir kitų novelių herojus, apie rašytojo slapyvardį „Benas Tarkeris“, apie kūrybą, rašymo įkvėpimą ir t.t. Rašytojas mielai atsakinėjo į  skaitytojų klausimus.

Rašytojas Sigitas Benetis padovanojo Viešajai bibliotekai savo novelių knygą „Apgaulė“, kurią skaitys Akmenės krašto bibliotekų skaitytojai. Sveikinimo padėkos žodį rašytojui tarė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas, poetas, rašytojas, socialinių mokslų daktaras Darius Rekis, Viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė, palinkėdami kūrybinių sėkmių rašytojui.

Zita Sinkevičienė
Viešosios bibliotekos direktorė

IMG 2160

Jūratės Vaškelienės nuotraukoje: rašytojas Sigitas Benetis, Viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas, poetas, rašytojas, socialinių mokslų daktaras Darius Rekis, Akmenės rajono tarybos narė Jolanta Ada Januitienė ir kiti renginio dalyviai

Kol kas komentarų nėra

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai