Knygos ,,Ignalinos pasakos“ pristatymas Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Knygos ,,Ignalinos pasakos“ pristatymas Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Rudens dieną Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuskaidrino šviesus įvykis – knygos ,,Ignalinos pasakos“ pristatymas. Renginyje dalyvavo rašytojai Gintarė Adomaitytė, Ilona Ežerinytė, Ona Jautakė, Virgis Šidlauskas ir rašytojas, Akmenės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis.

,,Ignalinos pasakos“  tai ,,Meno bangų“ surengta rezidencija. Savaitę aštuoni rašytojai gyveno Ignalinoje ,,Saulėtekio“ sodyboje ir rašė pasakas apie įdomiausias bei paslaptingiausias Ignalinos vietas. Kiekvienas rašytojas burtų keliu išsitraukė temą, pagal kurią per savaitę reikėjo sukurti pasaką.

Bibliotekoje renginys prasidėjo bibliotekos direktorės Z. Sinkevičienės vaizdo sveikinimu rašytojams. Bibliotekoje taip pat buvo parengta spaudinių paroda ,,Nuostabių pasakų karalystėje“. Susitikimą tęsė vaikų rašytojas V. Šidlauskas paėmęs į rankas gitarą bei padainavęs savo kūrybos dainą.  Renginio svečiai pasakojo apie savo sukurtas pasakas. Rašytojas D. Rekis pasakojo apie pasaką ,,Saulėtekio sodybos pasakorius“. Intriguodamas pasakos detalėmis ragino visus susirinkusius vaikus būtinai perskaityti knygą. Susirinkę žiūrovai noriai atsakinėjo į klausimus, diskutavo ir dainavo. Bibliotekos darbuotojos padovanojo rašytojams užrašų knygutes, kuriose rašytojai pažadėjo parašyti pasakas ir apie Akmenės kraštą.

Jūratė Vaškelienė ir Kristina Urniežienė
Skaitytojų aptarnavimo-informacijos skyriaus bibliotekininkės

Nuotr. Jūratės Vaškelienės

IMG 2124

Kol kas komentarų nėra

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai