Apie mus

Sukurtas tinklalapis adresu www.akmeneskrastoliteratai.lt.  Tinklalapio tikslas: rinkti informaciją apie krašto rašytojus ir publikuoti internete Akmenės krašto literatų kūrybą. Tinklalapis sudaro galimybę komentuoti publikuojamus kūrinius, bendrinti informaciją visuose socialiniuose tinkluose, lankytojas gali palikti kūrybos įvertinimą tinklalapyje. Taip sudaromos sąlygos bendravimui virtualioje erdvėje, padidinama informacijos sklaida, autorių ir jų kūrybos žinomumas.Tinklalapyje yra Video archyvas, kur kaupiama vertinga vaizdo medžiaga.  Siekiant padidinti Akmenės krašto literatų video medžiagos sklaidą yra sukurtas youtube.com video kanalas, kuris yra integruotas į tinklalapį. Tinklalapis ir jame publikuojamas turinys yra prieinamas viešai. Autoriai, kurie nori publikuoti savo kūrybą tinklalapyje gali atsiųsti informaciją tinklalapio administratoriui adresu: info@akmeneskrastoliteratai.lt , kuris nemokamai patalpins ją atitinkamoje rubrikoje.

Tinklalapis atlieka ir daugiau funkcijų: meniu  skirtas rėmėjų paieškai,  yra apklausų modulis,  atskiras meniu skirtas renginiams, kūrybos audio archyvas,pritaikymo neįgaliesiems funkcija.

Akmenės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė projektui „Bibliotekos pažangai 2“ parengė ir įgyvendina projektą „Internetinės literatūrinės svetainės sukūrimas Viešojoje bibliotekoje“.
Projekto tikslas – reprezentuoti ir skleisti informaciją apie Akmenės krašto literatus, poetus, jų leidžiamas knygas, kūrybą.
Šia internetine literatūrine svetaine naudojasi Akmenės krašto literatai, rajono bibliotekų vartotojai, lankytojai, jaunimas, senjorai, neįgalūs skaitytojai.

Projektas „Internetinės literatūrinės svetainės sukūrimas Viešojoje bibliotekoje“ – tai  nauja veikla bibliotekoje, galimybė pateikti ir reprezentuoti Akmenės krašto kūrėjus,  jų kūrybą.Projektą įgyvendinti sudaryta komanda.

Projekto vadovas – Viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė.

Prisiminimai